Informacje o nas

           Jesteśmy jedną z najlepiej rozwijających się firm w naszej branży. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju biżuterii srebrnej z bursztynem, zarówno odlewanej, unikatowej, artystycznej jak i nowoczesnej, dlatego jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania każdego klienta.

           Nasz asortyment obejmuje broszki, wisiory, broszko-wisiory, pierścionki, kolczyki, bransolety, kolie, spinki do mankietów, krawatówki. Oferujemy zarówno pojedyncze, unikatowe egzemplarze, jak i komplety. Stosujemy wszelkiego rodzaju, kształtu i koloru kamienie z bursztynu. Dzięki dobrej jakości biżuterii, konkurencyjnym cenom, elastyczności na sugestie oraz terminowym dostawom, współpracujemy z klientami na terenie całego kraju i za granicą.

           Nasz katalog zawiera około 2000 wzorów, które są w stałej produkcji. Ponadto, na bieżąco wprowadzamy nowe modele, tak by wyprzedzać oczekiwania naszych klientów. Wykonujemy również biżuterię według wzoru klienta. Przygotowujemy również pełną dokumentację oraz organizujemy wysyłkę towaru pocztą kurierską.